1.Yıl Denetimimiz başarıyla yapıldı..

Yaptığı hizmetlerle adından söz ettiren ve herkesin memnuniyetini kazanan Bölge Müdürlüğümüz geçtiğimiz yıl TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini almıştı. Belge alımının ardından çalışmalarını aynı titizlikle sürdüren Bölge Müdürlüğümüz ISO-9001 kapsamında TSE tarafından yapılan 1.Yıl Dış Denetimini başarılı bir şekilde yaptı.

 


\"\"
 

 

Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde ayrıca Bölge Müdürlüğümüzce iki gün süren; ‘Proseslerin Yönetimi, Etkileşimi ve İyileştirme Teknikleri Eğitim’ konulu eğitim düzenlendi. Türk Standartları Enstitüsü Personel ve Sistem Bilgilendirme Merkezi tarafından düzenlenen programa ÇOSB Bölge Müdürlüğü birim şefleri ve çalışanları katıldı. Eğitimi başarıyla tamamlayan ÇOSB Bölge Müdürlüğü personeline Katılım Sertifikası verildi. 

Bölge töreninde ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, ÇOSB Bölge Müdürlüğü Teknik Gruplardan Sorumlu Bölge Müdür Yardımcısı Kadir Karakaya ve tüm Bölge Müdürlüğü çalışanları hazır bulundu. Katılımcılar Belgelerini Özdoğan’ın elinden aldılar…