2009 Tenis Turnuvamız Sona Erdi

\"\"/

Bölgemiz tarafından iki yıl önce başlatılan ve yoğun ilgi gören Geleneksel Tenis Turnuvamız sona erdi. Bölgemiz bünyesindeki sanayicilerin de desteğiyle işlerliğini her geçen gün arttıran Sosyal Tesislerimizde gerçekleştirilen Tenis Turnuvası’ndaki maçlar ise göz doldurdu.

DOSTANE REKABETLER
Bölgemizdeki katılımcıları birbirine yaklaştıran, dostane rekabetin ve tatlı çekişmelerin yaşandığı turnuva genel katılıma da açık oldu. Çerkezköy’ü ve Bölgemizi sosyal platformda buluşturan ve dostluk bağlarını pekiştiren Tenis Turnuvası 18 + (yaş grubu) tek erkek, tek bayanlar ve çift erkek olarak üç kategoride gerçekleşti. Turnuvaya katılmak isteyenler 17 Nisan 2009 Cuma günü mesai bitimine kadar Bölge Müdürlüğümüze başvurdular. Başvuruların yapılmasının ardından kuralar çekilerek maçlar başladı. Turnuvada maçlar eleme sistemine göre yapıldı.

ÇOK SAYIDA SPORCU KATILDI
Bölgemiz tarafından 3’üncüsü düzenlenen Turnuvaya; Tek Erkekler kategorisine 35, Tek Bayanlar Kategorisine 8, Çift Erkeklere ise 5 çift sporcu katıldı. Turnuvada dereceye girenlere ÇOSB Sosyal Tesisler Turkuaz Restauranta düzenlenen törenle kupaları verildi. Törende, Tek Erkeklere kupalarını Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Üzüm, Tek Bayanlara kupalarını ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili M. Gürdal Adal, Çift erkeklere de kupalarını ÇOSB Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Saim Buyruk verdi. Kupa törenine ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili M. Gürdal Adal, ÇOSB Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Saim Buyruk, ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan. Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Üzüm, Cumhuriyet Savcıları Muti Yeter, Halil İbrahim Çifçi’nin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Bu tür organizasyonlara katılımın yüksek olmasının ÇOSB Yönetimi olarak kendilerini memnun ettiğini kaydeden ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili M. Gürdal Adal, sosyal alandaki faaliyetlere hız kesmeden devam edeceklerini söyledi.

Turnuvada dereceye giren isimler şöyle:
Tek Erkeklerde:
1’inci Ali Altıntaş
2’inci Ali Altunbaş.
3’üncü Necip Bingöl oldu.

Tek Bayanlarda:
1’inci Sinem Dündar
2’inci Hilal Özyürek
3’üncü Aylin Tuğsavul

Çift Erkeklerde:
1’inci Çift Ali Altıntaş-Bahattin Mutlu
2’inci Çift Uğur Özdemir-Zübeyir Koca
3’üncü Mustafa Yılmaz-Cenk Karapınar