ANADOLUJET TRAKYA'YI ANADOLU'YA BAĞLIYOR

Anadolujet, Çorlu Havalimanı’ndan kalkışlı seferleriyle Trakya’yı Anadolu’ya bağladı. Trakya iş dünyasının büyük bir ihtiyacını karşılayan Anadolujet, bölge sanayicilerinin Ankara’ya daha kısa sürede ulaşmalarını sağladı. Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, Çorlu Havalimanı Müdürü Alptekin Gedikli’yi ziyaret etti.

Anadolujet’in Trakya’nın büyük bir ihtiyacını karşıladığını belirten Özdoğan, “Trakya’yı Ankara’ya ve aktarmalı olarak Türkiye’nin sekiz iline havayoluyla bağlayan Anadolujet yönetimine teşekkür ederiz. Bundan sonra Ankara’da işi olan bir sanayici sabah gidip, işini gördükten sonra Trakya’ya dönebilecek. Anadolujet yönetiminin doğrudan bağlantılı uçuş yapılan il sayısını artırmasını bekliyoruz” dedi.

Özdoğan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti aktaran Çorlu Havalimanı Müdürü Alptekin Gedikli ise şunları söyledi: “Ankara-Çorlu-Ankara saatlerimiz 08:50 Ankara Kalkış- 09:55 Çorlu varış,10:25 Çorlu kalkış-11:15 Ankara varış, 19:50 Ankara kalkış-20:55 Çorlu varış, 21:30 Çorlu kalkış-22:30 Ankara varış biçiminde günde 2 sefer ile tüm Trakya Bölgesi’ne hizmet veriyoruz. Ücretlerimiz vergiler dahil 54.00 TL’den başlıyor. Çorlu çıkış ve varışlı yolcularımıza Ankara bağlantılı olarak İzmir, Adana, Antalya, Trabzon, Erzurum, Elazığ, Van ve Diyarbakır gibi Türkiye’nin önemli merkezlerine gidiş ve dönüş olanağını, uygun ücretler ve çok kısa aktarma süreleriyle sunmaktayız. Anadolujet olarak Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin aylık yayın organı Global Sanayici’de bize yer vermenizden, tanıtım yapmanızdan dolayı teşekkür ederim.”