BÖLGEMİZDEN ULAŞTIRMA BAKANI BİNALİ YILDIRIM'A ZİYARET

ÇOSB Yönetim Kurulu  Ankara’da gerçekleştirdikleri bir dizi ziyarette, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarete ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sarıoğlu, Başkan Vekili M.Gürdal Adal ve Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan katıldı. Ziyaret esnasında Bakan Yıldırım’a, Bölgemiz hakkında bilgiler aktarılıp, aynı zamanda İstanbul-Trakya Bölgesi için planlanan Hızlı Tren Projesinin, Bölgemiz iş dünyası ve halkı için de önemli bir ihtiyaç olduğunun altı çizilip, öncelik verilmesi hususunda kendilerinden talepte bulunuldu.

ÇOSB heyeti Ulaştırma Bakanlığı ziyareti sonrasında Organize Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü iken Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı’na atanan Ramazan Yıldırım’ı makamında ziyaret ederek, kendilerine yeni görevlerinde başarı dileklerini ilettiler.

Sarıoğlu, Adal ve Özdoğan aynı gün,  Ak Parti Tekirdağ Milletvekilleri T.Ziyaeddin Akbulut ve Özlem Yemişçi’yi de Türkiye Büyük Millet Meclisindeki makamlarında ziyaret ettiler.