BURHAN ÖÇAL VE ÇELLİSTANBUL ÇOSB'DE SAHNE ALDI

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) yine büyük bir organizasyona ev sahipliği yaptı. ÇOSB Bölge Müdürlüğünün kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde dünyaca ünlü perküsyon ustası Burhan Öçal ve Çellistanbul, ÇOSB Konferans Salonunda sahne aldı.

Katılımın oldukça yoğun olduğu gösteriyi; Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Hacı Ünal, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, ÇOSB Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Saim Buyruk ve ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan’ın yanı sıra sanayicilerle; Çerkezköy ve Kapaklı’dan yüzlerce vatandaş izledi.

İzleyenlerin dakikalarca ayakta alkışladığı gösteride Burhan Öçal’ın darbuka şovu ise büyük beğeni aldı. Zaman zaman anlattığı fıkralarla ve yaptığı esprilerle de izleyenleri kahkahaya boğan Burhan Öçal ve Çellistanbul, ÇOSB Konferans Salonunda onlarca klasik eser de sahneledi.

Konserin sonunda Öçal ve Çellistanbul Grubu üyelerine protokol tarafından günün anlamına binaen çiçek takdim edildi. Çiçek takdiminin ardından konuşan Öçal, kendisinin de Trakyalı olduğunu belirterek, Bölgeye böyle bir salon kazandırdıkları için ÇOSB Yönetim Kuruluna teşekkür etti.