ÇERKEZKÖY OSB'DEN ADASO'YA ZİYARET

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Ömer Sarıoğlu, üyeleri olan Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, sanayicilerin sorunlarının dile getirilmesi ve çözüm arayışlarında işbirliği ve bilgi paylaşımının önemi vurgulandı.

Adana Sanayi Odası'nı ziyaretinde konuşan ÇOSB Başkanı Ömer Sarıoğlu, bölgelerinde 230 fabrikanın bulunduğunu ve 60 bin kişinin istihdam edildiğini belirterek, Türkiye'nin en iyi OSB'leri arasında yer almaktan gurur duyduklarını söyledi. Sarıoğlu, OSB'de yatırım yapan sanayicilerden katkı payı alınmadığını, hizmetlerin en ucuz biçimde verilmesi için çaba gösterildiğini ifade etti.

Sanayicilerin gündeminin ticaret sektöründen farklı olduğunu dile getiren Sarıoğlu, Tekirdağ Sanayi Odası kurulması için çalışmalarını sürdürdüklerini bildirdi. Sarıoğlu, "Kutlamanın yanısıra sanayi odası kurulması çalışmaları ve oda faaliyetleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunmak amacıyla Adana Sanayi Odası ziyaretini gerçekleştirdik" dedi.

Adana Sanayi Odası'nın kurumsal yapısı ve faaliyetleriyle ilgili bilgi veren ADASO Başkanı Zeki Kıvanç, Çerkezköy OSB Yönetimi'nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bu tür ziyaretlerin hem kentler, hem de ülke ekonomisi açısından olumlu sonuçlar yaratacağına inandığını vurgulayan Kıvanç, diğer oda ve kurumlarla sürekli iletişim halinde bulunarak bilgi paylaşımını sürdüreceklerini kaydetti.

ÇOSB Başkanı Ömer Sarıoğlu'nun ziyaret anısına ADASO Başkanı Zeki Kıvanç'a vazo hediye ettiği ziyarette, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Gürdal Adal, Yönetim Kurulu Üyeleri Selim Asael, Saim Buyruk, Yıldırım Ulkat, ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan ve sanayici Zübeyir Altun ile ADASO Başkan Yardımcıları Fırat Karalı ve Erdoğan Şire, Sayman Üye İmam Gazali Hıradağı, Yönetim Kurulu Üyesi Salih Sütçü ve Genel Sekreter Gazi Yılmaz hazır bulundu.