ÇOSB 15'inci GENEL KURUL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin (ÇOSB) 15’inci Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti. ÇOSB Konferans Salonu’nda yapılan toplantıya; ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Natan Yakuppur, Yönetim Kurulu Üyeleri; Ali Bekmezci, Bülent Darcan ve Eyüp Koray Dinsel ile ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan ve çok sayıda sanayici katıldı.

Yoklama ve açılışın ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Divan Heyeti’nin de oluşturulmasının ardından sırasıyla gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Temsilcisi Faruk Bektaş’ın gözetiminde gerçekleşen Genel Kurul’da Divan Başkanlığına Orhan Ermeç, Divan Üyeliklerine de Saim Buyruk ve Alp Karahasanoğlu seçildi.

Genel Kurul’da 19 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Genel Kurul’un tamamlanmasının ardından söz alan ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, katılımcıların Yönetimlerine verdikleri destek ve güvenden dolayı teşekkür ederek şunları söyledi: “Şahsıma ve yönetim kurulumuza göstermiş olduğunuz güven ve teveccühten dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu güveninize layık olmaya ve daha iyisini yapmaya çalışacağız. Sizin de destekleriniz ve katılımınızla daha iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum.”

Genel Kurul’da oy birliğiyle yeni Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu da seçildi. Yeni liste şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu Asil Üyeler
Eyüp Sözdinler, Natan Yakuppur, Ali Bekmezci, Fatih Elay, Ekrem Toptal

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler
Saim Buyruk, İlyas Kum, Ahmet Temiroğlu, Ahmet Murat Ercan, Şükrü Gündüz

Denetim Kurulu Asil Üyeler
Hakan Gerdan, Zeki Dinç

Denetim Kurulu Yedek Üyeler
Cezmi Baykal, Süleyman Ak.