ÇOSB 17'İNCİ GENEL KURUL TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin (ÇOSB) 17’inci Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti. ÇOSB Konferans Salonu’nda yapılan toplantıya; ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Natan Yakuppur, Yönetim Kurulu Üyeleri; Ali Bekmezci, Fatih Elay ve Ekrem Topdal ile ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan ve çok sayıda sanayici katıldı.

Yoklama ve açılışın ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Divan Heyeti’nin de oluşturulmasının ardından sırasıyla gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Temsilcileri Faruk Bektaş ile Cafer Pektaş’ın gözetiminde gerçekleşen Genel Kurul’da Divan Başkanlığına Ahmet Temiroğlu, Divan Üyeliklerine Metin Güler ve İlyas Kum seçildi.

Genel Kurul’da 21 gündem maddesi görüşülerek oybirliği ile karara bağlandı. Genel Kurul’un tamamlanmasının ardından söz alan ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, katılımcıların Yönetimlerine verdikleri destek ve güvenden dolayı teşekkür ederek şunları söyledi: “Bugünkü Genel Kurulumuz çerçevesinde öncelikle katılarak vermiş olduğunuz desteğe teşekkür etmek isterim. Genel Kurulumuz vesilesiyle sizlerin aydınlık yüzlerini burada görmekten sevinç ve mutluluk duyduğumuzu özellikle belirtmek istiyorum.

Şahsıma ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımıza gösterdiğiniz teveccüh ve destekleriniz için ayrıca teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte bugün aldığımız kararların ülkemizin en önemli konusu olan üretim maratonumuzda Bölgemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

ÇOSB’nin faaliyetlerini ve geleceğe dönük çalışmalarını sunulardan ve sizlere daha önceden dağıttığımız kitapçıklardan izlediniz. Böylesine önemli ve örnek çalışmaların içerisinde olmaktan son derece memnun olduğumuzu da belirteyim. Şahsıma ve Yönetim Kurulumuza verdiğiniz bu desteğe layık olmaya çalışacağız. Verdiğiniz destekler ve ilginiz için hepinize teşekkür ederken, Genel Kurulumuzun hayırlı olmasını diler, saygılar sunarım.”

ÇOSB YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER
Eyüp Sözdinler
Natan Yakuppur
Ali Bekmezci
Fatih Elay
Ekrem Topdal

ÇOSB YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER
Saim Buyruk
Veli Ağ
İlyas Kum
Şükrü Gündüz
Ahmet Temiroğlu

DENETİM KURULU ASİL ÜYELER
Hakan Gerdan
Mehmet Savaş

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER
Sait Yazı