ÇOSB Birikimini Diğer OSB'lerle Paylaşıyor

Trakya’daki sanayileşmenin kapısı ve yatırımın cazibe merkezi Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi, tecrübe ve birikimini diğer OSB’lerle paylaşıyor. ÇOSB’nin yaptığı yatırımları yerinde görmek ve bilgi almak için Bölgemize gelen Başkent Organize Sanayi Bölgesi’nden bir heyet çeşitli temaslarda bulundu.

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sarıoğlu, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili M. Gürdal Adal, ÇOSB Yönetim Kurulu Üyesi Andon Arakelyan, ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, ÇOSB Bölge Müdürlüğü Teknik Gruplardan Sorumlu Bölge Müdür Yardımcısı Kadir Karakaya tarafından karşılanan Başkent OSB heyetine, Bölge Müdürlüğümüz toplantı salonunda kısa bir bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Başkent Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Şadi Türk, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ergin, Bölge Müdürlüğü Hukuk Müşaviri Abidin Şahin ve Başkent OSB katılımcılarından Levent Soral, M.Fatih Sönmez, Soner Hasçevik ve Ayhan Yüksel’den oluşan Başkent OSB heyeti daha sonra, Çerkezköy Enerji Elektrik Üretimi A.Ş.’ye geçti. Burada çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkent OSB heyeti öğle yemeğinin ardından Bölgemizden ayrıldılar.