ÇOSB FUTBOL VE TENİS TURNUVASI'NDA DERECEYE GİRENLERE KUPALARI VERİLDİ

19.06.2014
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) Geleneksel Futbol ve Tenis Turnuvası sonuçlandı. 5 Mayıs 2014’te 20 takımın katılımıyla başlayan futbol turnuvasında dereceye girenler törenle ödüllerini aldı. Bu yıl 9’uncusu düzenlenen halı saha futbol turnuvasında Bross birinci, Hema ikinci, Altınyıldız üçüncü oldu. ÇOSB Sosyal Tesislerde bulunan Parıltım Restaurant'ta düzenlenen törende futbolda şampiyon olan Bross’a, kupa ve ödülünü ÇOSB Yönetim Kurulu Üyesi Saim Buyruk verdi. İkinci Hema ve üçüncü Altınyıldız kupa ve ödülünü ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan’dan aldı. Turnuvanın en centilmen takımı seçilen Uğurteks’in, kupasını ÇOSB Muhasebe Müdürü Günay Aydın verdi.

Turnuvada 45 gole imza atan Bross takımından Mert Torun’a, ‘Gol Kralı’ kupasını ÇOSB Makine Enerji Müdürü Oğuz Koray Erzurum takdim etti.

ÇOSB Geleneksel 8’inci Tenis Turnuvası’nda ‘Bayanlar Kategorisi’nde Nuray Akın Taştan birinci oldu Taştan’a, kupa ve ödülünü ÇOSB İmar Müdürü Fuat Özçelik verdi. 5 Mayıs 2014 Pazartesi günü start alan tenis turnuvasında ‘Bayanlar Kategorisi’ ikincisi H. Nur Çoruh, kupa ve ödülünü ÇOSB İmar Müdürü Fuat Özçelik’ten aldı.

‘İleri Seviye Erkekler Kategorisi’nde Ali Altunbaş turnuvayı birinci bitirdi. Altunbaş ve aynı dalda ikinci olan Mustafa Yılmaz’ın kupa ve ödülünü ÇOSB Çevre ve Yönetim Sistem Müdürü Servinaz Kuru verdi.

 ‘Yeni Başlayan Erkekler Kategorisi’nde ipi Ercan Dağcı göğüsledi. Dağcı ve aynı kategoride ikinci olan Önder Erkiş’in kupa ve ödülünü ÇOSB Müdür Yardımcısı Füsun Sular verdi.

‘Çiftler Kategorisi’nde Mustafa Yılmaz – Oktay Karlı çifti birinci oldu. İkinciliği Ali Altunbaş – Önder Erkiş çifti aldı. Birinci ve ikinci çiftlerin kupa ve ödülünü ÇOSB İnşaat Müdürü Tunçer Hancıoğlu verdi.

Dört kategoride yapılan ÇOSB 8’inci Tenis Turnuvası’nda ileri seviye erkekler kategorisinde 17, bayanlar kategorisinde 11, yeni başlayan erkekler kategorisinde 18 tenisçi yarıştı. Çiftler kategorisinde 10 çift ter döktü.