ÇOSB İftar Yemeğine Yoğun Katılım

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi büyük bir iftar yemeğine ev sahipliği yaptı. Her yıl geleneksel olarak yapılan iftar yemeğine ilgi oldukça yoğundu.

Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü verdiği iftar yemeğinde, ÇOSB’de faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarının temsilcileri, Tekirdağ, Çerkezköy protokolüyle kamu kurum ve kuruluşları temsilcileri ve esnafı bir araya getirdi. ÇOSB Sosyal Tesisleri Turkuaz Restaurant’ta düzenlenen iftar yemeğine yüzlerce kişi katıldı. ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sarıoğlu, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili M. Gürdal Adal, ÇOSB Yönetim Kurulu Üyeleri Selim Asael, Mustafa Alpagut, Kazım Gamgam, ÇOSB Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Saim Buyruk ile ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan konukları kapıda karşılayarak tek tek ilgilendi.

İftar yemeğinde bir konuşma yapan ÇOSB Başkanı Ömer Sarıoğlu, “Bölgemiz hem Trakya’ya hem de ülke geneline örnek bir OSB’dir. Bunu her platformda görüyoruz. Biz bu gücümüzü sanayicilerimizden ve Çerkezköy’den alıyoruz. ÇOSB’nin önünün açık olduğunu belirtmek isterim. Bu ve buna benzer organizasyonlarda bir araya gelmek bizi çok mutlu ediyor” dedi. İftar yemeğinde ayrıca sanayiciler ve protokol üyeleri sanayi üzerine samimi sohbetler gerçekleştirdi.