ÇOSB İFTARINDA BULUŞTULAR

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin geleneksel hale getirdiği iftar yemeği bürokrasiden iş dünyasına, sivil toplum kuruluşlarından siyasi parti temsilcilerine kadar çok sayıda kişiyi aynı sofrada bir araya getirdi. İftar öncesi davetlileri kapıda karşılayan Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler ile OSB Yönetim Kurulu Üyeleri iftarın ardından da misafirlerini tek tek uğurladı.

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü tarafından her yıl geleneksel hale getirilen iftar yemeği programına geniş katılım yaşandı.

ÇOSB iftar yemeğine Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, Çerkezköy ve Kapaklı’dan kamu idarecileri ile protokol üyeleri, sanayi bölgesi fabrika temsilcileri, her iki ilçeden esnaf ve vatandaşlar katıldı.

Katılımın yoğun olduğu yemek öncesinde ve sonrasında misafirler ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı ve uğurlandı.

İftarda kısa bir konuşma yapan ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, aynı iftar sofrasında bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu dile getirerek, bütün katılımcılara teşekkür etti. İftar yemeğinde Çerkezköy Müftüsü Yusuf Tuna tarafından yemek duası yapıldı.