ÇOSB KAYNAŞMA KAHVALTILARI DEVAM EDİYOR

ÇOSB Halkla İlişkiler Birimimiz, katalımcı firmalarımızın yetkililerinin birbirleriyle tanışıp kaynaşabilmeleri ve Bölgemiz hakkında karşılıklı görüş alışverişlerinin yapılabilmesi için kahvaltı programları düzenlemeye devam ediyor.

17 Ocak 2013 Perşembe günü, Çerkezköy OSB idari binada düzenlenen kahvaltıya; Pharmactive İlaç San. ve Tic. A.Ş.’den Fatih Elay, Birlik Örme Boya San. ve Tic. A.Ş.’den Yılmaz Öztoprak ve Ahmet Kurt, Esselte Leitz Borü Malzemeleri San. Tic. A.Ş.’den Deniz Güneş ve Serkan Metin, Farel Plastik Elek. Ve Elektr. İmalat San. A.Ş’den Hakan Altınkeser, Hyosung İstanbul Tekstil Ltd. Şti.’den Rıdvan Doğan, Nurteks Halı San. Tic. A.Ş.’den Yasin Ayçiçek, ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan ve ÇOSB Halkla İlişkiler Şefi Soner Şaşmaz katıldı.

Kahvaltı sırasında, katılımcılar birbirleriyle tanıştıktan sonra, firmalarının yapmakta olduğu işler hakkında bilgiler paylaştılar. ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan, katılımcıların soru, görüş ve önerilerini alıp ÇOSB’nin çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Özdoğan, kahvaltının ardından konuklara yeni idari binayı gezdirerek bilgiler verdi.