ÇOSB KORONAVİRÜS MÜCADELE ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Virüsün konuşulmaya başlandığı ilk günden bugüne, Koronavirüse karşı çalışmalarını aralıksız olarak devam ettiren Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü (ÇOSB) bu kapsamda, dezenfekte çalışmalarına devam ediyor.

Bölge genelindeki tüm yollarda ve açık alanlarda ekipleriyle dezenfekte çalışmalarını sürdüren ÇOSB Bölge Müdürlüğü, bünyesindeki diğer çalışmaların da nöbetçi çalışma sistemiyle devamlılığını sağlıyor.

ÇOSB Bölge Müdürlüğü geçtiğimiz haftalarda başlattığı çalışmalara aynı titizlikle devam ediyor. Tedbirler kapsamında, Bölge genelindeki tüm cadde ve sokaklarla açık alanlarda dezenfekte çalışmaları yapıldı. Çalışmaların belli aralıklarla devam edileceği belirtildi.

ÇOSB Bölge Müdürlüğü yetkilileri şu görüşlere yer verdi: “Başta itfaiye ve güvenlik çalışmaları olmak üzere tüm birimlerimizin çalışmaları kesintisiz şekilde sürdürecek planlamalarımızı yaptık. Yaptığımız bütün bu çalışmalar ülkemizin en önemli üretim alanlarından biri olan Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’ndeki (ÇOSB) işletmelerimizin ve sanayicilerimizin çalışmalarını aksatmadan yürütmelerini sağlamak yönündedir. Tüm katılımcı firmalarımızın çalışmalarını aldığımız önlemlerle en iyi şekilde sürdürmelerinin çabası içinde olduğumuzu özellikle ifade etmek istiyoruz. Ülkemizin ve dünyanın yaşadığı bu zor günlerin en kısa sürede geçmesini diliyoruz.”