ÇOSB SANAYİCİLERİNDEN SÖZDİNLER VE EKİBİNE TAM DESTEK

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin (ÇOSB) 14’üncü Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti. ÇOSB Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıya; ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Natan Yakuppur, Yönetim Kurulu Üyeleri; Ali Bekmezci, Bülent Darcan ve Eyüp Koray Dinsel, Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri; Saim Buyruk, Ahmet Temiroğlu, Altuğ Uysal ile ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan ve çok sayıda sanayici katıldı.

Yoklama ve açılışın ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Divan Heyeti’nin de oluşturulmasının ardından sırasıyla gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Temsilcisi Hilmi Adnan Yüksel’in gözetiminde gerçekleşen Genel Kurul’da Divan Başkanlığı oluşturuldu.

SÖZDİNLER KATILIMCILARA TEŞEKKÜR ETTİ
Genel Kurul’da 19 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Genel Kurul’un tamamlanmasının ardından söz alan ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, katılımcıların Yönetimlerine verdikleri destek ve güvenden dolayı teşekkür ederk şunları söyledi: “Tüm kararlarımızı oy birliğiyle aldığımız bu Genel Kurulumuza katılımınızdan dolayı tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum. Bizim bütün çabamız bölgemizi daha iyi bir noktaya gelmesi içindir. Bu konuda desteğinizin arkamızda olduğunu görmek bizi çok mutlu etti.”