ÇOSB TANIŞMA KAHVALTILARI

ÇOSB Halkla İlişkiler Birimimiz Katılımcı Firmalarımızın yetkililerinin birbirleriyle tanışıp kaynaşabilmeleri ve Bölgemiz hakkında karşılıklı görüş alışverişlerinin yapılabilmesi için kahvaltı programları düzenlemeye başladı.

İlk kahvaltı programı 21.03.2012 Çarşamba sabahı Turkuaz Restaurant’ta düzenlendi. Kahvaltıya;  Ak Enerji Elektrik Üretim A.Ş. den Bilgi AVUNDUK, Akkon Çelik Yapı Sistemleri San. Ve Tic. A.Ş. den Kadir GÜREL, Altın Yıldız Mensucat ve Konfeksiyon Fabrikası A.Ş. den Ali Osman KİLİTÇİOĞLU, Coko-Werk Plastik İmalat San. Ve Ltd. Şti. den Hayrettin KAR, Empa Kimya San. Ve Tic. A.Ş. den Mehmet GÜL, Fil Man Made Teknik Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. den Hakan KINIK ve Hasan GÜVENİLİR, Flokser Tekstil San. Tic. A.Ş. den Mehmet Cem AKTOPRAK, Gamma Pak Sterilizasyon San. Ve Tic. A.Ş. den Dr. Hasan ALKAN, Hyosung İstanbul Tekstil Ltd. Şti. den Ruşen ÜNVER, İreks Gıda San. Tic. A.Ş. den Yasemin Savaş TUĞLU, ÇOSB Müdürü Mehmet ÖZDOĞAN, ÇOSB Halkla İlişkiler Şefi Soner ŞAŞMAZ katıldı.

Sıcak bir atmosferde gerçekleşen kahvaltıda,  katılımcılar birbirleriyle tanışıp, firmalarının yapmakta olduğu işler hakkında bilgiler paylaştılar. ÇOSB Müdürü Mehmet ÖZDOĞAN,  katılımcıların soru, görüş ve önerilerini alıp ÇOSB’nin çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.