ÇOSB TANIŞMA KAHVALTILARI

ÇOSB Halkla İlişkiler Birimimiz Katılımcı Firmalarımızın yetkililerinin birbirleriyle tanışıp kaynaşabilmeleri ve Bölgemiz hakkında karşılıklı görüş alışverişlerinin yapılabilmesi için kahvaltı programları düzenlemeye devam ediyor.

29.03.2012 Perşembe sabahı Turkuaz Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıya; 3M Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den Cengiz Memiş, Atak Farma Kozmetik ve Kimya A.Ş.'den Ümit Şentürk, Beks Çorap İç Giyim San. ve Tic. A.Ş.'den Levent Nur, Bilim İlaç San. ve Tic. A.Ş.'den Kemal Sert, Botaş Nehir Tekstil Boya Emprime San. Tic. A.Ş.'den Halil Oğuz, Deva Holding A.Ş.'den Altuğ Uysal, Dinarsu İmalat ve Tic. A.Ş.'den Peyami Ağırgöl, EOC Belgium-Türkiye Tekirdağ Şubesi'nden Enis ÖRÜCÜ, Esselte Leitz Büro Malzemeleri San. Tic. A.Ş.'den Serkan Metin, Gülçek Tekstil Boya Apre Örme İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.'den Bora Aydın, Sanifoam Sünger San. ve Tic. A.Ş.'den Ömer Kara, Star Hidropar Makine Parçaları San. ve Tic. Ltd. Şti.'den Binali Mert, Uğurteks Tekstil Ürünleri Tic. ve San. A.Ş.'den Mustafa Altuntop, ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan, ÇOSB Halkla İlişkiler Şefi Soner Şaşmaz katıldı.

Sıcak bir atmosferde gerçekleşen kahvaltıda, katılımcılar birbirleriyle tanıştıktan sonra firmalarının yapmakta olduğu işler hakkında bilgiler paylaştılar. ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan,  katılımcıların soru, görüş ve önerilerini alıp, ÇOSB’nin çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

Katılımcılar kahvaltı sonrasında bir araya gelmekten duydukları memnuniyeti dile getirip, bu gibi programların devamını temenni ederek ayrıldılar.