ÇOSB TANIŞMA KAHVALTILARI

\"\"/

ÇOSB Halkla İlişkiler Birimimiz Katılımcı Firmalarımızın yetkililerinin birbirleriyle tanışıp kaynaşabilmeleri ve Bölgemiz hakkında karşılıklı görüş alışverişlerinin yapılabilmesi için kahvaltı programları düzenlemeye devam ediyor.

5 Nisan 2012 Perşembe sabahı Turkuaz Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıya; Akatlar Kozmetik San. Dış. Tic. Ltd. Şti.'den Tuncay Karaalp, Arı Tekstil Tic. ve San. Ltd. Şti.'den Osman Arı ve Zekeriya Arı, Doğan Kimya Plastik İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti.'den Güray Duyal, Elvan Tekstil Boya ve Apre San. Tic. A.Ş.'den Oktar Gönültaş, Jotun Toz Boya San. Tic. A.Ş.'den Ali Öner, Ottoman Halı San. Tic. A.Ş.'den Şenol Çolak, Özel Elektrolitik Bakır Mamülleri San. Dış Tic. A.Ş.'den Levent Şencan, Pehlivanoğlu Kağıt Mamül Ambalaj San. Tic.'ten Tülay Varlı, Şark Mensucat Fabrikası A.Ş.'den Cenk Karahasanoğlu, Şevkat Boya Emprime Baskı San. Tic. Ltd. Şti.'den Yücel Gürkan, Teleset Elektro Mekanik San. ve Tic. A.Ş.'den Tarkan Akın, Tristone Flowtech İst. Otom. San. ve Tic. Ltd. Şti.'den Mustafa Erol, Umeks Gıda İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.'den Çetin Yapıcıer, Uzunlar İplik Kumaş Çamaşır İmalat Tic. San. Ltd. Şti.'den Sedat Uzun, Yünsa Yünlü San. ve Tic. A.Ş.'den Ali Derya Kınık, ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan ve ÇOSB Halkla İlişkiler Şefi Soner Şaşmaz katıldı.

Sıcak bir atmosferde gerçekleşen kahvaltıda, katılımcılar birbirleriyle tanıştıktan sonra firmalarının yapmakta olduğu işler hakkında bilgiler paylaştılar. ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan,  katılımcıların soru, görüş ve önerilerini alıp, ÇOSB’nin çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.