ÇOSB TANIŞMA KAHVALTILARI

ÇOSB Halkla İlişkiler Birimimiz, katılımcı firmalarımızın yetkililerinin birbirleriyle tanışıp kaynaşabilmeleri ve Bölgemiz hakkında karşılıklı görüş alışverişlerinin yapılabilmesi için kahvaltı programları düzenlemeye devam ediyor.

25 Nisan 2012 Çarşamba, Turkuaz Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıya; Akbaş Tekstil San. Tic. A.Ş.’den Kemal Eren, Almodo Altunlar Tekstil San. Tic. A.Ş.’den Reşat Sakallı, ATT Tekstil San. ve Tic. A.Ş.’den Kerim Arslan, Depol Polyester Plastik Parça Üretim Kalıp San. ve Tic. Ltd. Şti.’den Ozan Doğan ve Doğan Hasan, Egeli Zımpara Mamulleri San. Tic. A.Ş.’den Mehmet Özdemir, Halley Duvar Kağıtları ve Amb. San. ve Tic. A.Ş.’den Cavit Aydın, Kardeşler Yapı San. ve Tic. Ltd. Şti.’den İsmail Helvacıoğlu, Lider Hazır Yemek İşl. Sos. Hiz. Taşe. San. Tic. Ltd. Şti.’den Nihat Mıstık, ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan  ve ÇOSB Halkla İlişkiler Şefi Soner Şaşmaz katıldı.

Kahvaltı sırasında, katılımcılar birbirleriyle tanıştıktan sonra, firmalarının yapmakta olduğu işler hakkında bilgiler paylaştılar. ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan,  katılımcıların soru, görüş ve önerilerini alıp ÇOSB’nin çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

Katılımcılar kahvaltı sonrasında bir araya gelmekten duydukları memnuniyeti dile getirip, bu gibi programların devamını temenni ederek ayrıldılar.