ÇOSB TANIŞMA KAHVALTILARI

ÇOSB Halkla İlişkiler Birimimiz, katılımcı firmalarımızın yetkililerinin birbirleriyle tanışıp kaynaşabilmeleri ve Bölgemiz hakkında karşılıklı görüş alışverişlerinin yapılabilmesi için kahvaltı programları düzenlemeye devam ediyor.

3 Mayıs 2012 Perşembe, Turkuaz Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıya; Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş.’den Metin Gülışık, Sarbak Metal Tic. ve San. A.Ş.’den Tuğhan Özçamsırtı, Siteks Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.’den Tevfik Sarıkaya, SSM Steril Sağlık Malzemeleri San. Tic. A.Ş.’den Ali Doğuş, Şafak Tül San. ve Tic. A.Ş.’den Murat Sağlam, Şevikler Tekstil İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.’den Sami Şevik, Tanteks Boya Apre Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.’den Aytunç Akyaz, Teka Teknik Mutfak Aletleri San. ve Tic. A.Ş.’den Murat İriç, Teknogon Teşhir Elemanları San. A.Ş.’den Özgür Soydan, Temtaş Tekstil San. Tic. A.Ş.’den Hayrettin Göksu, Trelleborg Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.’den Zübeyir Koca, Trexta TR Deri Mamulleri San. Tic. A.Ş.’den Ertuğrul Çetiner, Turnalar Tekstil Boya Apre San. Tic. Ltd. Şti.’den Mehmet Baş, Vastaş Valf Armatür San. ve Tic. A.Ş.’den Uğur Özdemir, Yalçın Tekstil San. Tic. A.Ş.’den İhsan Şen,  ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan  ve ÇOSB Halkla İlişkiler Şefi Soner Şaşmaz katıldı.

Kahvaltı sırasında, katılımcılar birbirleriyle tanıştıktan sonra, firmalarının yapmakta olduğu işler hakkında bilgiler paylaştılar. ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan,  katılımcıların soru, görüş ve önerilerini alıp ÇOSB’nin çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

Katılımcılar kahvaltı sonrasında bir araya gelmekten duydukları memnuniyeti dile getirip, bu gibi programların devamını temenni ederek ayrıldılar.