ÇOSB TANIŞMA KAHVALTILARI

ÇOSB Halkla İlişkiler Birimimiz, katılımcı firmalarımızın yetkililerinin birbirleriyle tanışıp kaynaşabilmeleri ve Bölgemiz hakkında karşılıklı görüş alışverişlerinin yapılabilmesi için kahvaltı programları düzenlemeye devam ediyor.

17 Mayıs 2012 Perşembe, Turkuaz Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıya; Beyoğlu Tekstil Ltd. Şti.’den Kahraman Güzel, BMCOLOR Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. Ltd. Şti.’den  Kayhan Cavit Büyük, Ekomis Tüketim Ürünleri San. ve Pazarlama A.Ş.’den Engin Çetinkaya, Elpa Elastiki İplikler San. ve İhtracat A.Ş.’den  Adnan Yıldız, Erim Tekstil San. ve Tic. A.Ş.’den Yavuz Kurt ve Fatih  Nacar, Klüber Lubrication San. ve Tic. A.Ş.’den Şükrü Gündüz, Kopaş Kozmetik Paz. Ve San. A.Ş.’den Mehmet Atalay, Mussan İplik San. ve Tic. A.Ş.’den Zafer Aydın, Ordu Tekstil Boya Apre Kasar San. ve Tic. A.Ş.’den İsmail Tekin, Özcanlar Tekstil San. ve Tic. A.Ş.’den  Fatih Koçak ve Metin Kurt, Özen Mensucat Boya Terbiye İşletmeleri A.Ş.’den Behçet Güven, Prettl Endüstri Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’dem Mustafa Onur, Schott Orim Cam San. Tic. A.Ş.’den Hakan Gerdan ve Mustafa Yılmaz, Teknopark Makine Motor ve Elektronik San. Tic. A.Ş.’den Ömer Taykesen, Uğur Enerji  Üretim Tic. ve San. A.Ş.’den Çiğdem Baykal, ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan  ve ÇOSB Halkla İlişkiler Şefi Soner Şaşmaz katıldı.

Kahvaltı sırasında, katılımcılar birbirleriyle tanıştıktan sonra, firmalarının yapmakta olduğu işler hakkında bilgiler paylaştılar. ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan,  katılımcıların soru, görüş ve önerilerini alıp ÇOSB’nin çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

Katılımcılar kahvaltı sonrasında bir araya gelmekten duydukları memnuniyeti dile getirip, bu gibi programların devamını temenni ederek ayrıldılar.