ÇOSB TANIŞMA KAHVALTILARI

ÇOSB Halkla İlişkiler Birimimiz, katılımcı firmalarımızın yetkililerinin birbirleriyle tanışıp kaynaşabilmeleri ve Bölgemiz hakkında karşılıklı görüş alışverişlerinin yapılabilmesi için kahvaltı programları düzenlemeye devam ediyor.

24 Mayıs 2012 Perşembe, Turkuaz Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıya; BC Yapı Malzemeleri Nakliye İnşaat San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.’den Ercan Çetin Kutlu, Bondi Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.’den Ayhan Orhan, Boyteks Boya San. ve Tic. Ltd. Şti.’den Gürol Çaylan, Bross Tekstil San. ve Tic. A.Ş.’den Necip Melikoğlu, Cunda Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.’den Erol Öter, Gökçağ Kumaşcılık San. ve Tic. A.Ş.’den Talip Akar, Hema Endüstri A.Ş.’den Cemil Aşnaz, Hunca Kozmetik San. A.Ş.’den Telat Esa, Kıvanç Tekstil San. ve Tic. A.Ş.’den İslam Demirkıran, Paksel Kimya San. Tic. A.Ş.’den Murat Uygun, Teverpan MDF Levha San. ve Tic. A.Ş.’den Abubekir Doğan, Ulkar Kimya San. Tic. A.Ş.’den Berkant Köseoğlu, ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan  ve ÇOSB Halkla İlişkiler Şefi Soner Şaşmaz katıldı.

Kahvaltı sırasında, katılımcılar birbirleriyle tanıştıktan sonra, firmalarının yapmakta olduğu işler hakkında bilgiler paylaştılar. ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan,  katılımcıların soru, görüş ve önerilerini alıp ÇOSB’nin çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.