ÇOSB TANIŞMA KAHVALTILARI

ÇOSB Halkla İlişkiler Birimimiz, katılımcı firmalarımızın yetkililerinin birbirleriyle tanışıp kaynaşabilmeleri ve Bölgemiz hakkında karşılıklı görüş alışverişlerinin yapılabilmesi için kahvaltı programları düzenlemeye devam ediyor.

31 Mayıs 2012 Perşembe, Turkuaz Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıya; Alim Boya Apre Tekstil Ltd. Şti.’den Seyfettin Selli, Altek Döküm Hadde Mamulleri San. ve Tic. Ltd. Şti.’den Fehmi Denizli, As Emprime Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.’den Hamdi Ünlü, Barsan Global Lojistik A.Ş.’den Cem Akın, Flammasstek Teknik Montaj San. Tic. A.Ş.’den Turan Nurcan, Magnezyum ve Metal Tozları Endüstri ve Tic. A.Ş.’den Tolga İmrağ, Ototek Metal İşleme San. Tic. A.Ş.’den Emir Sandıkçı, Park Gıda Alkollü ve Alkolsüz İçecekler San. ve Tic. A.Ş.’den Levent Eğcin, Poşetsan Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.’den Sinan Başaran, Sateks Tekstil San. ve Dış Tic. A.Ş.’den Mustafa Boran, Setaş Kimya San. ve Tic. A.Ş.’den Burak Edil, Technocast Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti.’den Suat Necat Öney, Teknoplast Suni Deri San. Dış Tic. Ltd. Şti.’den Hasan Bilişmek, ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan  ve ÇOSB Halkla İlişkiler Şefi Soner Şaşmaz katıldı.

Kahvaltı sırasında, katılımcılar birbirleriyle tanıştıktan sonra, firmalarının yapmakta olduğu işler hakkında bilgiler paylaştılar. ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan,  katılımcıların soru, görüş ve önerilerini alıp ÇOSB’nin çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.