ÇOSB TANIŞMA KAHVALTILARI

\"\"/

ÇOSB Halkla İlişkiler Birimimiz, katılımcı firmalarımızın yetkililerinin birbirleriyle tanışıp kaynaşabilmeleri ve Bölgemiz hakkında karşılıklı görüş alışverişlerinin yapılabilmesi için kahvaltı programları düzenlemeye devam ediyor.

13 Haziran 2012 Çarşamba, Turkuaz Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıya; Akripol Kimya San. Tic. Ltd. Şti.’den Semih Denker, Altın İplik ve Çorap San. A.Ş.’den Hürdener Şimşek, Atomik Tekstil San. Tic. A.Ş.’den Şevket Gülver, Emre Tekstil Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti.’den Bülent Akartuna, Etimag Etiket Matbaacılık Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.’den Hakan Keleşoğlu, Gazioğlu Alüminyum Tic. San. A.Ş.’den Halim Soyer, Pilkapen Plastik Kapı ve Pencere San. Tic. A.Ş.’den Fikret Bitiş, Polinet San. Tic. A.Ş.’den Fatma Darakçıoğlu, Uniteks Tekstil ve Tic. A.Ş.’den Murat Akgün, Uzay Kalıp ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.’den Suat Özlav, ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan  ve ÇOSB Halkla İlişkiler Şefi Soner Şaşmaz katıldı.

Kahvaltı sırasında, katılımcılar birbirleriyle tanıştıktan sonra, firmalarının yapmakta olduğu işler hakkında bilgiler paylaştılar. ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan,  katılımcıların soru, görüş ve önerilerini alıp ÇOSB’nin çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.