ÇOSB'de KUPA VE ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

\"\"/

Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen, Halı Saha Futbol Turnuvası ve Tenis Turnuvası, ödül töreni ile son buldu. Turkuaz Restaurant’ta düzenlenen ödül töreninde dereceye giren ekiplere kupa ve ödülleri takdim edilirken, program davetlilere yapılan ikramın ardından son buldu.

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Sosyal Tesisleri içerisinde yer alan, Turkuaz Restaurant’ta düzenlenen ödül törenine, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili M.Gürdal Adal, ÇOSB Yönetim Kurulu Üyesi Selim Asael, ÇOSB Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Saim Buyruk, ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, ÇOSB Bölge Müdür Yardımcısı Füsun Sular, Hema Genel Müdürü Tunç Doğan, ÇOSB İmar Müdürü Fuat Özçelik, ÇOSB İnşaat Müdürü A.Tunçer Hancıoğlu, ÇOSB Çevre Yönetimi Sistem Müdürü Servinaz Kuru, futbol turnuvasında ilk üçe giren takım oyuncuları, firma temsilcileri, tenis turnuvasında dereceye giren oyuncular ile davetliler katıldı.

‘’İLGİ HER GEÇEN YIL ARTIYOR’’
Programının açılış konuşmasını gerçekleştiren ÇOSB Halkla İlişkiler Şefi Soner Şaşmaz, futbol turnuvasına 21 takım, tenis turnuvasına ise 51 sporcunun katıldığını söyleyerek ‘’tatlı rekabetlerin ve dostane maçların yaşandığı turnuvalarımıza katılımın her geçen yıl artarak devam etmesi bizleri oldukça sevindiriyor. Bu anlamlı turnuvaya katılan katılımcılarımıza ve turnuvaların gerçekleşmesini sağlayan yönetimimize, bölge müdürlüğümüze teşekkür ediyoruz. Ayrıca futbol turnuvası, turnuva komitesinde görev alan firma temsilcilerine gösterdikleri özen ve özveri için teşekkür ediyoruz’’ dedi.

KUPALAR VE ÖDÜLLER TAKDİM EDİLDİ
Ödül töreninde ilk olarak turnuvayı üçüncü sırada tamamlayan Polimer takımına üçüncülük kupası ve para ödülü takdim edildi. Üçüncülük kupasını ÇOSB Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Saim Buyruk sundu. İkinci Trexta’ya ise ikincilik kupası ile para ödülünü ÇOSB Yönetim Kurulu Üyesi Selim Asael takdim etti. Turnuvanın final karşılaşmasında Trexta’yı 8-1 mağlup ederek şampiyonluğa uzanan Hema Endüstri takımına şampiyonluk kupası ile para ödülünü ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili M.Gürdal Adal sundu.

‘’TURNUVA CENTİLMENLİK İÇİNDE GEÇTİ’’
Kupa töreninde kısa bir değerlendirmede bulunan M.Gürdal Adal, turnuvanın oldukça centilmenlik içerisinde geçtiğini ifade ederek, ‘’centilmenlik içerisinde oldukça çekişmeli müsabakalara tanıklık ettik. Turnuvaya katılan tüm oyuncuları tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum’’ dedi.

EN CENTİLMEN TAKIM DEVARGE
21 takım içerisinde en centilmen takım olarak seçilen Devarge takımına kupasını Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan sunarken, 39 golle gol krallığına uzanan Hema Endüstri’den Murat Sarı’ya kupası Hema Endüstri Genel Müdürü Tunç Doğan takdim etti.

\"\"/

TENİS TURNUVASINDA DERECEYE GİRENLERE ÇEŞİTLİ ÖDÜLLER SUNULDU
Tenis turnuvasında da kupa ve ödüller sahiplerini buldu. Yeni başlayan bayanlar kategorisinde birinciliği elde eden Emine Kanberoğlu ile C.Halidenur Çoruh’a kupa ve hediyelerini ÇOSB Bölge Müdür Yardımcısı Füsun Sular takdim etti. Yeni başlayan erkekler kategorisinde ise birinci Emrah Cihan ile ikinci Mahmut Mert’e kupa ve ödüllerini ÇOSB Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Saim Buyruk sundu. İleri seviye erkekler kategorisinde birinci olan Mustafa Yılmaz ile ikinciliği elde eden Zübeyir Koca’ya kupa ve ödüllerini ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili M.Gürdal Adal takdim etti. Çift erkekler kategorisinde ise birinci Uğur Özdemir-Mustafa Yılmaz çifti ile ikinci olan Bahattin Mutlu-Zübeyir Koca çiftine kupa ve ödüllerini ÇOSB Yönetim Kurulu Üyesi Selim Asael takdim etti.

İKRAMDA BULUNULDU
Ödül töreninde ayrıca centilmen davranışı nedeniyle Bony Çorap’ı temsilen Resul Deniz ile futbol müsabakalarını yöneten Fikret Kıyak’a birer plaket takdim edildi. Resul Deniz’e plaketini ÇOSB İmar Müdürü Fuat Özçelik sunarken, Fikret Kıyak’a plaketini ÇOSB İnşaat Müdürü A.Tunçer Hancıoğlu sundu. Kupa ve hediyelerin takdim edilmesinin ardından davetlilere ikramda bulunuldu. İkramın ardından da program sona erdi.

\"\"/