ÇOSB'de Kupalar Sahiplerini Buldu

KUPA VE MADALYA TÖRENİ DÜZENLENDİ
Önceki gün oynanan final karşılaşmasının tamamlanmasının ardından ÇOSB Sosyal Tesisleri içerisinde yer alan Turkuaz Restaurant’ta kupa töreni düzenlendi. Törene ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili M. Gürdal Adal, ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, ÇOSB İnşaat Müdürü Tunçer Hancıoğlu, ÇOSB İmar Müdürü Fuat Özçelik, ÇOSB Çevre Müdürü Servinaz Kuru, ÇOSB Halkla İlişkiler ve Eğitim Müdürü Füsun Sular, Futbol Tertip Komitesi Üyeleri, turnuvaya katılan sporcular ve davetliler katıldı.

ŞAMPİYON TÜBAŞ OLDU
Turnuvada üçüncülüğü elde eden Altınyıldız Futbol Takımı üçüncülük kupasını Turnuva Komite Üyesi Kerim Arslan’ın elinden alırken, ikinci Trexta Futbol Takımı’na ikincilik kupasını ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan verdi. Turnuva şampiyonu Tübaş Futbol Takımı kaptanı kupasını ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili M. Gürdal Adal’ın elinden aldı.

ALTINYILDIZ’IN TATLI SÜPRİZİ
Tübaş Tekstil yöneticilerinden Şakir Sezgin, bölge kuruluşlarının kaynaşmasına ve tatlı çekişmelerin yaşanmasına sahne olan sportif etkinliklerinden duydukları mutluluğun ifadesi olarak M.Gürdal Adal’a çiçek takdim etti. Kupa töreninin ardından, turnuvada 3’üncü olan Altınyıldız Futbol Takımı’nın sürpriz olarak hazırlattığı pasta kesiminin ardından kokteyle geçildi. Kokteylin ardından da kupa ve madalya töreni sona erdi.