ÇOSB'DEN BİR SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ DAHA

Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından (ÇOSB) yeni bir sosyal sorumluluk projesi daha gerçekleşti. Bünyesindeki sanayiciler hizmet etmenin yanı sıra bölgesindeki vatandaşlara da yardım eden ÇOSB Bölge Müdürlüğü, sosyal sorumluluk kapsamında bu yıl ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan erzakı dağıttı.

ÇOSB Bölge Müdürlüğü tarafından hazırlanan 623 erzak poşeti ihtiyaç sahibi ailelere teslim edildi. Çerkezköy ve Kapaklı Kaymakamlıkları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları’ndan alınan listelere göre belirlenen isimlere verilen erzakı alan vatandaşlar da ÇOSB’ye teşekkür etti.

Konu ile ilgili ÇOSB Bölge Müdürlüğü’nden şu açıklama yapıldı: “Bölgemiz tarafından farklı sosyal, kültürel ve sosyal verimlilik projelerinin gerçekleştirildiği bilinmektedir. Bu kapsamda 2016 Ramazan ayı içerisinde gerçekleştirilmesi planlanan iftar yemeğimizin, değişik sanayi işletmelerimizden yetkililerin önerileri de dikkate alınarak, sosyal sorumluluk projesi haline dönüştürülmesi ve bölgemiz açısından anlamlı bir çalışma yapılması öngörülmüştür. Bu çalışmada iftar yemeği için bölgemiz tarafından ayrılan parasal kaynakla erzak alımı yapılarak, yakın yerlerde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere dağıtımı gerçekleştirilmiştir. Bu kapsamda toplumsal dayanışma, paylaşma ve yardımlaşma bilincinin canlı tutulması da sağlanmıştır.”