ÇOSB'DEN GENİŞ KATILIMLI İFTAR YEMEĞİ

03.07.2014
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin geleneksel hale getirdiği iftar yemeğine geniş katılım yaşandı. İftar öncesi davetlileri kapıda karşılayan Çerkezköy Organize Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sarıoğlu, iftarın ardından da misafirlerini tek tek uğurladı. Bürokrasiden iş dünyasına, sivil toplum kuruluşlarından siyasi parti temsilcilerini bir araya getiren iftar programında birlik ve beraberlik tablosu sergilendi.

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü tarafından her yıl geleneksel hale getirilen iftar yemeği programına geniş katılım yaşandı. Programa, Tekirdağ Vali Yardımcısı Ali Büyükçelik, CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Çorlu Kaymakamı Hulusi Doğan, Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi Yılmaz, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Kadir Yırtar, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, esnaf, muhtar, sivil toplum örgütü temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

İftarda kısa bir konuşma yapan Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sarıoğlu, aynı iftar sofrasında bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu dile getirerek, bütün katılımcılara teşekkür etti. Açık havada gerçekleşen iftar programına katılanlar, yemekten sonra da uzun süre sohbet etme imkanı buldu.

İftar öncesi davetlileri kapıda karşılayan Çerkezköy Organize Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sarıoğlu,  Çerkezköy OSB Müdürü Mehmet Özdoğan, Çerkezköy Organize Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı M.Gürdal Adal ile Yönetim Kurulu Üyeleri iftarın ardından davetlileri yeniden kapıya kadar uğurladı. İftar yemeğinin ardından Çerkezköy İlçe Müftüsü Yusuf Tuna’nın yaptığı yemek duası ile iftar programı sona erdi.