ÇOSB'DEN TEKİRDAĞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ'NE AMBULANS

Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünce 112 Acil Servisine hasta nakil hizmetlerinde kullanılmak üzere bir adet ambulans hibe edildi.

112 Acil Servise hasta nakil hizmetlerinde kullanılmak üzere tahsis edilen tam donanımlı ambulans Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Dr. Yavuz Akbulut'a teslim edildi. Ambulans'ı Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan'dan teslim alan Akbulut "Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, 2011 yılında da bir ambulans hibe etmişlerdi. O ambulans Kapaklı ilçemizde hastalarımıza hizmet verdi. 2014 yılında da yeni bir ambulans talebinde bulunduk. Ayrıca ÇOSB’nin içinde güzel, ferah ve modern bir 112 Acil Servis İstasyonunu da bizlere verdikleri için çok teşekkür ediyoruz." dedi.

ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan ise Kapaklı ve Çerkezköy'de yaşayan insanların büyük bir bölümünün ÇOSB'de çalışan insanlar olduğunu dile getirirken "Bir yerde kendi insanımıza hizmet etme fırsatı oldu. İnşallah bu ambulansa büyük işler düşmez ama biliyoruz ki bu ambulanslar toplumun ihtiyacı olan ekipmanlar. Yine de hayırlı bir şekilde kullanılmasını temenni ediyoruz" dedi. Yapılan konuşmaların ardından iki tarafın imzası ile ambulans teslim edildi.