ÇOSB'den Uygun Fiyatlı Elektrik Hizmeti

\"\"/

Katılımcısına en ucuz elektriği sunmanın haklı gururunu yaşayan Bölgemiz, yeni indirimler gerçekleştirmek için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. En son 1 Nolu Tarfiye geçen Bölgemiz, TREDAŞ ve TEİAŞ ile yapacağı İlk Endeks Sayaç Protokolünden sonra katılımcılarımıza daha uygun fiyatlı elektrik hizmeti sağlayacağının müjdesini veriyor…

Bölgemiz yıllar boyunca OSB’lerin içinde katılımcısına en ucuz elektriği sunmanın haklı gururu içindedir. Zaman içerisinde güncel uygulamalar ve doğalgaz fiyatlarındaki ani yükselmelerle birlikte eskisi gibi yüksek oranlarda indirim yapılamamasına rağmen yine de her türlü koşulları zorlayarak katılımcılarına indirimli elektrik temin edilmiştir. Bu kapsamda sürekli olarak serbest piyasadaki satış fiyatları, TEDAŞ uygulamaları incelenmiş Bölgemiz ve katılımcılarımız için en uygun uygulamalar tercih edilmiştir.

1 NOLU TARİFEYE GEÇTİK
Özellikle daha uygun fiyatlı elektrik temini konusunda çabalar artırılmış ve bütün yolları araştırılmıştır. En son elektrik Dağıtım Lisansının verdiği yasal dayanakla 1 Nolu Tarifeye geçilmesi için Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) ile görüşmeler başlatılmış gerekli sistem ve bağlantı kullanım anlaşmaları yapılmıştır.

ÜÇ KURUM ARASINDA PROTOKOL İMZALANACAK
Ölçü Sistemi konusunda görüşmeler tamamlanmış ve ölçü sistem değiştirme çalışmaları başlamıştır. Ölçü Sisteminin tamamlanması TREDAŞ, Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş., Türkiye Elektrik İletim A.Ş.ve Bölgemiz arasında düzenlenecek İlk Endeks Sayaç Protokolünden sonra katılımcılarımıza daha uygun elektrik hizmeti sağlanacaktır.

ÇOSB’NİN HAKLI GURURU
Sürekli, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet temin çalışmaları bununla kalmayacak olup bu konudaki sürekli iyileştirme çabaları devam edecektir. Bölgemizin sınırsız ihtiyaçları, sınırlı bütçe ile karşılanmasına yönelik bütçe uygulamaları sürekli geliştirilmekte olup Bölgemizin son yıllarda göstermiş olduğu aşama herkes tarafından takdirle karşılanmaktadır. Bölgemiz Trakya’nın haklı gururu olmakla birlikte ülkemizdeki tüm OSB’lerin örnek aldığı, üniversitelerin öğrencilerini eğitim almak için tercih ettiği adı gibi bir OSB haline gelmiştir.