ÇOSB’NİN PROJESİ DESTEK ALMAYA HAK KAZANDI

\"\"/

Trakya Kalkınma Ajansı’nın 2012 yılı Teknik Destek Programı çerçevesinde, Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü (ÇOSB), çalışanlarına yönelik kişisel gelişim ve ekip yönetimi konularını kapsayan “ÇOSB’nin Hizmet Kalitesi Çalışanlarıyla Birlikte Güçleniyor” başlıklı proje, Trakya Kalkınma Ajansının Temmuz- Ağustos dönemi başvuruları içerisinde kabul ettiği 21 projeden biri olmaya hak kazandı.

Trakya Kalkınma Ajansı Hizmet Merkezi’nde gerçekleşen imza törenine, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Gürdal Adal, ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan ve Trakya Kalkınma Ajansı yetkilileri katıldı.

Trakya Kalkınma Ajansının 2012 yılı Teknik Destek Programı öncelikleri; kurumların insan kaynakları kapasitesinin geliştirilmesi, hizmet kalitesinin geliştirilmesi, yenilik ve iyi örnek uygulamalarının transferi konularını kapsıyor. Bu kapsamda gerçekleştirilecek faaliyetlere ilişkin eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin, proje başına 15 bin TL’ye kadar olan maliyetlerini, Trakya Kalkınma Ajansı teknik destek programı kapsamında karşılıyor.

ÇOSB Müdürlüğü personeli, teknik destek kapsamında, kişisel gelişim ve ekip yönetimi konularında Ekim ve Kasım aylarında düzenlenecek eğitimlere katılacak.