Hattat Tarım'dan Fanatik Traktörler

\"\"/

Çorlu Orion Alışveriş Merkezi'nde 22-26 Temmuz 2009 tarihleri arasında 17.'si düzenlenen Trakya Tarım Fuarı’nın katılımcıları yerlerini alarak ürünlerini sergiledi. Fuara katılan Bölgemizin köklü kuruluşlarından olan ve sektöründe hızla büyüyen Hattat Tarım da, ekonomik kriz döneminde çiftçilere sundukları ürün opsiyonlarını tanıttı.

Trakya bölgesinin geleneksel organizasyonları arasına giren Trakya Tarım Fuarı’nda yer alan Hattat Tarım’ın Fanatik Traktörleri bir hayli ilgi gördü. %100 yerli üretim olan Hattat Traktörleri adeta boy gösterdi. Fuarda, kendi markası olan Hattat A ve Hattat H serisi traktörlerin yanı sıra Valtra traktörlerini de sergileyen Hattat Tarım Makineleri A.Ş. tarafından müşterilerin istekleri doğrultusunda çalışmalara devam edeceklerini söyledi.

Fuarı ziyaret eden; Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili M. Gürdal Adal, ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, ÇOSB Bölge Müdürlüğü Teknik Gruplardan Sorumlu Bölge Müdür Yardımcısı Kadir Karakaya Hattat Tarım standına gelerek bilgi aldı. Hattat Tarım Makinaları San. Ve Tic. A.Ş. Bayi Geliştirme ve Eğitim Müdürü Coşkuner Başar ile bir süre sohbet eden ÇOSB heyeti bölge sanayicilerinin başarısının kendilerini gururlandırdığını söyledi.