İftar Yemeğine İlgi Büyük Oldu

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, ÇOSB Turkuaz Restaurant’ta sanayicilere iftar yemeği verdi. Yemeğe Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek, MHP Tekirdağ Milletvekili Kemalettin Nalcı, Çerkezköy Kaymakam Vekili ve Çorlu Kaymakamı Ali Dursun, TREDAŞ Genel Müdürü Ahmet Erdoğan, Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Üzüm, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Ali Tever’in yanı sıra yüzlerce sanayici katıldı. İftar yemeğine katılanları ÇOSB Yönetim Kurulu kapıda karşıladı. Katılımın oldukça yoğun olduğu iftar yemeğinde katılımın yüksek olması memnuniyetle karşılandı.

ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI
İlk toplu iftarını sanayicilere veren Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, verdiği ikinci iftarda da ilçemizdeki ticaret erbabı ile kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerini bir araya getirdi. Turkuaz Restaurant'ta verilen iftar yemeğine Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz, Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir, Karaağaç Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel, Kapaklı Belediye Başkan Vekili Ayhan Arslan, Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof.Dr. Hikmet Ziya Özek, İl Genel Meclis Başkan Vekili M.Zeki Gürcün ile meclis üyeleri, İlçe Müftüsü Mahmut Emin, Çerkezköy PTT Müdürü Ali Arslan, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Ogan, Çerkezköy İlçe Emniyet Amiri Mustafa İzzet Ersoy, Türk-iş Tekirdağ il Temsilcisi ve Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Himmet Çakılcı ve okul müdürleri, Türkiye Muhtarlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Şükrü Dumanlar ve mahalle muhtarları, Çerkezköy Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Muzaffer Yaztepe, Sağlık Grup Başkanı Dr. Olcay Palak, Optimed Hastanesi Başhekimi Dr. Ayhan Arslan, Özel Çerkezköy Hastanesi ortaklarından Dr. İrfan Tombalak, Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yaşar Kuş, THK Çerkezköy Şube Başkanı Mustafa Zümbül, banka müdürleri ile çok sayıda davetli katıldı.
 
KAPIDA KARŞILADILAR
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sarıoğlu, Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan ve ÇOSB Teknik Gruplardan Sorumlu Bölge Müdür Yardımcısı Kadir Karakaya tarafından kapıda karşılanan konuklar, yemeğin ardından yeniden kapıya kadar uğurlandı.