İmalat Endüstrisinin Kalbi WIN'de Atıyor

Türkiye ve Avrasya bölgesi imalat endüstrisinin en büyük ve en önemli fuarı WIN - World of Industry Fuarları’nın 2. Fazı’na otomasyon, enerji, elektrik ve elektronik ile hidrolik ve pnömatik sektörlerinin yurtiçi ve yurtdışı temsilcilikleri katılıyor. Sektör devlerinin de katılımcı olarak yer alacağı fuarda 18 ülkeden 607 katılımcı ve 574 alt katılımcı ürün ve hizmetlerini ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

WIN – World of Industry Fuarına katılan Bölgemiz sanayicileri ürünlerini sergileme imkanı buldu. 25-28 Şubat tarihleri arasında TÜYAP’da gerçekleşen WIN Fuarları 2. Fazı’na Hattat Otomotiv Pazarlama A.Ş., Altek Döküm Hadde Mamülleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Ve Yapıtaş Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. katıldı.

Fuar ziyaretlerine devam eden Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili M. Gürdal Adal ve ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan katılımcılarımızı yalnız bırakmadı. Ziyaretlerde, Hattat Otomotiv Pazarlama A.Ş.’den Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Taşkın ve Satış Müdürü Ahmet Akidil, Altek Döküm Hadde Mamülleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Denizli ve Yapıtaş Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den Satış ve Pazarlama Direktörü Recep Altunbaş ÇOSB yetkililerine bilgiler verdi.