KAYMAKAM KUBİLAY’DAN ÇOSB’YE İADEYİ ZİYARET

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay bölgemize iadeyi ziyarette bulundu. ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sarıoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri ve ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan tarafından ağırlanan Kaymakam Kubilay, “ÇOSB önemli sanayi kuruluşlarını bir arada bulunduran, ilk ve ikinci en büyük 500 firma arasında birçok sanayi kuruluşu bulunan bir bölgemiz. Bizler Çerkezköy’ü sanayisinden ayrı düşünemiyoruz. Dolayısıyla hep beraber hareket ederek, Çerkezköy için müşterek işler yapacağız.” dedi.

İşadamlarına Çerkezköy’de binlerce vatandaşı istihdam ettikleri için müteşekkir olduğunu ifade eden Kubilay, “Sizler Çerkezköyümüze çok büyük katkılar sağlıyorsunuz. Tüm kamu hizmetleri işadamlarımızdan alınan vergilerle sağlanmaktadır. Onlara müteşekkirim ve her zaman destekçileriyim.” ifadelerini kullandı.

Ziyaretlerinden ötürü Kaymakam Kubilay’a teşekkür ederek sözlerine başlayan ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sarıoğlu “Çerkezköy’e genç ve dinamik bir kaymakamın atanmasından dolayı çok mutluyum. Çerkezköy hızlı gelişen değil koşan bir ilçe. Bu hıza ayak uydurabilecek bir kaymakamın burada görev yapması bizler için çok önemli bir durum.” şeklinde konuştu.

Projelerinin sadece OSB için değil Çerkezköy için de düşünüldüğünü belirten Sarıoğlu, “Çerkezköy nüfusunun yüksek bir oranı bizim istihdam alanımızda bulunuyor. Dolayısıyla bizler bir proje hayata geçirdiğimizde kendi çalışanlarımıza yapmış gibi oluyoruz. Bizlerin sizden önceki kaymakamlarla da ilişkisi hep iyi olmuştur. İnşallah hep beraber daha güzel çalışmalar yapacağız.” dedi.

Yapılan açıklamaların ardından ziyaret basına kapalı devam etti.