KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU

Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen geleneksel futbol ve tenis turnuvası sona erdi.

ÇOSB Sosyal Tesislerinde düzenlenen kupa törenine, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili M.Gürdal Adal, ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan, ÇOSB Bölge Müdür Yardımcıları Kadir Karakaya ile Füsun Sular, ÇOSB İnşaat Müdürü Tunçer Hancıoğlu, turnuvaya katılan sporcular, fabrika temsilcileri ile davetliler katıldı.

Kupa töreninde bir konuşma gerçekleştiren ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili M.Gürdal Adal, başarılı bir turnuvayı daha geride bıraktıklarını söyleyerek ‘’Turnuvalarımız her yıl daha güzel bir atmosferde gerçekleşiyor.’’ dedi. Turnuvada müsabakaların dostluk ve kardeşlik havası içerisinde geçtiğini ifade eden Adal: ‘’Turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür ediyorum, mücadelelerinden ötürü tebrik ediyorum.’’ şeklinde konuştu.

Turnuvalarda dereceye giren takım ve sporculara kupa ve para ödülü verildi. Turnuvayı şampiyon tamamlayan Hema Endüstri Futbol Takımı’na kupasını Çerkezköy OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili M.Gürdal Adal, ikinci tamamlayan Deva Futbol Takımı’na kupasını ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan, üçüncü olan takım Bross Futbol Takımı’na kupasını ÇOSB Müdür Yardımcısı Kadir Karakaya takdim etti. Törende en centilmen takım seçilen Klüber Futbol Takımı’na kupası ÇOSB Müdür Yardımcısı Füsun Sular takdim ederken 56 gol ile gol krallığına uzanan Hema Endüstri Futbol Takımı’ndan Gökhan Balıkçı, kupasını ÇOSB İnşaat Müdürü Tunçer Hancıoğlu’nun elinden aldı.

Tenis turnuvasında yeni başlayan erkekler kategorisinde birinciliği elde eden Arçelik AŞ’den Resul Balta ile ikinciliği elde eden Doğan Taştan’a kupalarını ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan takdim etti. İleri seviye erkekler kategorisinde birinciliği elde eden Ali Altunbaş ile ikinciliği elde eden Mustafa Yılmaz’a kupalarını ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili M.Gürdal Adal takdim etti. Kokteylin ardından program sona erdi.