ÖZEL ÇOSB KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ YENİ DÖNEM KAYITLARI BAŞLADI

Geçtiğimiz aylarda hizmete giren ve oldukça büyük ilgi gören Özel ÇOSB Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin yeni dönem kayıtları başladı.

Modern yapısının yanı sıra tüm detayları titizlikle düşünülerek hayata geçirilen Kreş ve Gündüz Bakımevi, çocukların en iyi eğitimi almalarının yanında, güvenlik ve konforları açısından da bütün detaylar düşünülerek inşa edildi.

Özel ÇOSB Kreş ve Gündüz Bakımevi, gerek fiziksel imkanları, gerekse profesyonel kadrosu ve eğitim metodları ile en iyi hizmeti vermek amacıyla hareket ediyor. Öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına göre geniş ve ferah tasarlanmış 13 sınıfın yer aldığı Bakımevi’nde, çocuklara özel tasarlanmış hijyenik lavabolarının yanı sıra güvenlik kontrolü, yemek hazırlık, pişirme ve servis bölümü ile büyük yemek salonu, yangın algılama, kamera, ses yayın sistemi, temiz hava ve klima santralleri mevcut.

0-66 aylık çocuklara yönelik yapılan Özel ÇOSB Kreş ve Gündüz Bakımevi çalışan anne ve babalara da büyük bir kolaylık sağlamanın yanı sıra kadın istihdamına da olumlu katkı sağlıyor. 240 çocuk kapasiteli Kreş ve Gündüz Bakımevi, yaklaşık 2.500 m2 kapalı ve 19.000 m2 açık alana sahip.

Tüm yönleriyle örnek olarak gösterilen, her anlamda öncü ve yenilikçi olan Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) tarafından hayata geçirilen, Özel ÇOSB Kreş ve Gündüz Bakımevi’yle ilgili daha detaylı bilgi için 0282 758 39 04 – 758 39 05 telefon numaralarını arayabilir veya http://kres.cosb.org.tr/ web adreslerini ziyaret edebilirsiniz…