ÖZEL İNSANLAR PİKNİKTE DOYASIYA EĞLENDİ

Çerkezköy Organize Sanayi Bölge (ÇOSB) Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde geleneksel olarak düzenlenen ‘Gülen Yüzler’ pikniği oldukça neşeli geçti. Çerkezköy ve Kapaklı’daki engelliler ve ailelerine yönelik düzenlenen piknikte engelliler gönüllerince eğlenirken, ÇOSB Bölge Müdürlüğü tarafından davetlilere çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Sosyal Tesisleri’nin içindeki Parıltım Restaurant bahçesinde düzenlenen pikniğe Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Natan Yakuppur, ÇOSB Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri Saim Buyruk ve Altuğ Uysal, ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya, TSD Kapaklı Şube Başkanı Hayati Çakan ve çok sayıda engelli vatandaş ile aileleri katıldı. Etkinlikte Özel Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri de engelliler ve aileleriyle ilgilenerek güzel vakit geçirmelerini sağladılar.

TSD Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya ve Kapaklı Şube Başkanı Hayati Çakan programda yaptıkları konuşmalarda Çerkezköy OSB yönetimine Dünya Engelliler Haftası dolayısıyla düzenledikleri Gülen Yüzler piknik şöleni için teşekkür ettiler. Çerkezköy OSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler de programda yaptığı konuşmada, “Derneklerin yaptıkları çalışmalarını yakından takip ediyorum ve çok güzel çalışmalar yapıyorlar. Kendilerini tebrik ediyorum. Yaptıkları bu çalışmaları hayranlıkla izliyorum. Tüm engelli kardeşlerimizin dünya Engelliler Haftasını şahsım ve yönetim kurulumuz adına kutluyorum” dedi.

Etkinlikte bir konuşma yapan Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay da, ÇOSB Bölge Müdürlüğü’ne teşekkür etti. Yapılan konuşmaların ardından canlı müzik eşliğinde Çerkezköy OSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler ve yönetim kurulu üyeleri, dernek başkanları engelliler ile birlikte oynadılar. Daha sonra engelliler ve aileleri canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlenerek kendilerine unutulmaz bir gün yaşatan Çerkezköy OSB yönetimine teşekkür ettiler. Program, etkinlik için özel olarak hazırlatılan uçurtmaların uçurulması ile son buldu.