Sanayi Üssü ÇOSB'de Yollar Asfaltlanıyor

\"\"/

Yaptığı çalışmalarla adeta modern belediyecilik yapan, çalışmaları marka olan Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin imalat çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

SANAYİCİLER MEMNUN
Bünyesindeki sanayicilerin en rahat ortamda üretimlerini yapmaları için çalışan Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü 2007-2008 ve 2009 yıllarında yaptığı beton yolların asfaltlamasına da başladı.

15 KM’LİK YOL ASFALTLANIYOR
Ağustos sonuna kadar devam edecek çalışmalarda toplam (yaklaşık) 15 kilometrelik betonlu yolun üzerinin asfaltlanacağını belirten ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan: “Üç yıl boyunca yaptığımız ve bölgemizi tozlu-çamurlu yollardan kurtardığımız çalışmaların sonunda, yol imalatının son aşaması olan asfaltlama işlemine de başladık. Hummalı bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Bölgemiz bu çalışmaların ardından da güzelliğine güzellik katmış olacak” dedi.

2 MİLYON 2OO BİN TL’YE MAL OLACAK
15 kilometrelik asfaltlama çalışmasının yaklaşık 2 milyon 200 bin TL’ye mal olacağını da belirten Özdoğan, yollara 19 bin ton sıcak asfaltın serileceğinin de altını çizdi.

BİLGİ VE BİRİKİMLERİMİZİ PAYLAŞMAK İSTİYORUZ
Bölge olarak kendi oluşturdukları kaynaklarla çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Özdoğan, Trakya’da sanayi üssü olan ÇOSB’nin markalaştığını yolunda emin adımlarla ilerlediğini kaydetti. Özdoğan, bunun yanında ÇOSB’nin bilgi ve birikimlerini paylaşmaya her zaman hazır olduğunu, bu anlamda gelen taleplere kapılarının sürekli açık olduğunu da sözlerine ekledi.