Sanayici ve Çerkezköy İftar Yemeğinde Buluştu

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi büyük bir iftar yemeğine ev sahipliği yaptı. Her yıl geleneksel olarak yapılan iftar yemeğinin bu yılki bölümüne de ilgi oldukça yoğundu.

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, verdiği iftar yemeğinde ÇOSB’de faaliyet gösteren sanayi kuruluşları temsilcileri, Tekirdağ, Çerkezköy protokolüyle kamu kurum ve kuruluşları temsilcileriyle esnafı bir araya getirdi. ÇOSB Sosyal Tesisleri Turkuaz Restaurant’ta verilen ve yüzlerce kişinin katıldığı iftar yemeğine katılanları ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sarıoğlu, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili M. Gürdal Adal, ÇOSB Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Alpagut, ÇOSB Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Saim Buyruk, ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan ve ÇOSB Bölge Müdür Yardımcısı Kadir Karakaya kapıda karşılayarak tek tek ilgilendi. 

İFTARA KİMLER KATILDI?
İftar yemeğine; Ak Parti Tekirdağ Milletvekili ve İçişleri Komisyon Başkanı T. Ziyaeddin Akbulut, Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Necip Taylan, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nizamettin Şenköylü, Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan, Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Üzüm, belde belediye başkanları, siyasi parti ilçe başkanları, okul müdürleri, mahalle muhtarları, esnaf ve ticaret erbaplarıyla, ÇOSB’de faaliyet gösteren firmaların temsilcileri katıldı.