SANAYİCİLERDEN ÇOSB YÖNETİMİNE OY BİRLİĞİYLE TAM DESTEK

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin (ÇOSB) 16’ıncı Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti. ÇOSB Konferans Salonu’nda yapılan toplantıya; ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Natan Yakuppur, Yönetim Kurulu Üyeleri; Ali Bekmezci, Fatih Elay ve Ekrem Topdal ile ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan ve çok sayıda sanayici katıldı.

Yoklama ve açılışın ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Divan Heyeti’nin de oluşturulmasının ardından sırasıyla gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Temsilcisi Turgut Bıyıklı’nın gözetiminde gerçekleşen Genel Kurul’da Divan Başkanlığına Ahmet Temiroğlu, Divan Üyeliklerine de Yaşar Çalışkan ve Alp Karahasanoğlu seçildi.

Genel Kurul’da 16 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Genel Kurul’un tamamlanmasının ardından söz alan ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, katılımcıların Yönetimlerine verdikleri destek ve güvenden dolayı teşekkür ederek şunları söyledi: “Sanayici arkadaşlarımın yönetimimizi oy birliğiyle ibra etmesinden ve çalışmalarımızı övgü ile taçlandırmalarından ve şahsıma gösterilen teveccühten dolayı teşekkür ederim.”

Genel Kurul’da söz alan sanayiciler, ÇOSB Yönetim Kuruluna yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.