Sanifoam İki Ayrı Fuarda Ürünlerini Sergiledi

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi firmalarından, Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Saniteks Sünger Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş. İstanbul CNR’da düzenlenen iki ayrı fuara katıldı.
Sanifoam, en büyük bölgesel otobüs ve yolcu otobüsleri fuarı olan Busworld Turkey'e katıldı.
BUSWORLD 2010 Fuarı, 25 28 Mart 2010 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi, Hall 1-2 de sektörü bir araya getirdi. Dünyanın en eski ve saygın Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi Uluslararası İhtisas Fuarı olan BUSWORLD'un Türkiye versiyonu olan BUSWORLD TURKEY’e olan ilgi ise oldukça yoğundu.

ÇOSB YÖNETİMİNDEN ZİYARET
Saniteks ise yine CNR’de gerçekleşene Private Label İstanbul 9.Uluslararası Özel Markalı Ürünler ve Market Markaları Fuarı’na katıldı. 25-27 Mart tarihleri arasında gerçekleşen fuarda Saniteks ürünlerini teşhir etti. Üretim stratejisini özel markalı ürünler üzerine kuran imalatçılara ihracat kapılarını açma fırsatı veren fuara katılım ise memnuniyetle karşılandı. Sanifoam ve Saniteks yöneticileri ve çalışanlarını bu mutlu günlerinde ÇOSB Yönetim Kurulu da yalnız bırakmadı. ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili M. Gürdal Adal ve ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, her iki standı da ziyaret ederek firma Genel Müdürü Yıldırım Ulkat ile bir süre sohbet etti.